Kilka słów o marce

Stworzona dla wszystkich, którzy czerpią radość z przebywania na łonie przyrody, zapewniającym ucieczkę od miejskiego zgiełku.

Uwolnij się od zgiełku codziennego życia. Wejdź do oazy spokoju, która pozwoli Ci na czerpanie ze swojskiej przyrody pełnymi garściami. Dbaj o swoją skórę i ją pielęgnuj stosując produkty, które możesz znaleźć w sadzie, w lesie, na łące.

Poczuj się swojsko, anielsko, bezpiecznie...

Co nas wyróżnia

Dumni z Polskich korzeni

Receptury kosmetyków „utkane” zostały z polskiej natury i tradycji.

Naturalna formuła

Używamy w recepturach naszych produktów składniki, które możesz znaleźć w sadzie, w lesie, na łące.

Dbamy o środowisko

Dokładamy wszelkich starań, by produkować kosmetyki z pełną troską o środowisko naturalne.

10 lat doświadczenia

Od ponad 10 lat jesteśmy związani z biznesem dotyczącym piękna i urody.

Własna produkcja

Jesteśmy polskim producentem wpisanym do wykazu Zakładów Wytwarzających Kosmetyki pod numerem HŻ/1434/K/011.

Jakość

Posiadamy wdrożone systemy jakości ISO 22716:2007 (good manufacturing practice).

Linie produktowe

Dziewczyna jak malina

Produkty przywołują wspomnienie malinowego chruśniaku, gdzie można znaleźć ucieczkę od obowiązków dnia codziennego w otoczeniu soczystych owoców - obfitego źródła witamin i mikroelementów.

Leśna jeżyna

Podążaj z nami leśnymi ścieżkami i poznaj moc jeżyny, która stanowi kluczowy składnik produktów z linii. Doceń jej właściwości przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne, dzięki którym wpływa na spowolnienie procesów starzenia się skóry.

Kraina mlekiem i miodem płynąca

Poczuj beztroskę i wyrusz w podróż po krainie mlekiem i miodem płynącej, gdzie znajdziesz obfitość składników pielęgnujących, działających wygładzająco, ochronnie i odżywczo.

Soczysta truskawka

Truskawka – słodka królowa lata. Przenosi zmysły w czas beztroskiego relaksu, który pachnie owocami zrywanymi prosto z krzaka, poranną rosą, skórą skąpaną w słońcu... Poza rozpieszczającym podniebienie smakiem, truskawki zawierają bardzo dużo cennych właściwości pielęgnacyjnych, których potencjał wykorzystany został w sielankowych produktach.

@kosmetyki_sielanka