Tonująco-nawilżająca maska i odżywka 2 w 1 do włosów blond i rozjaśnianych, która pielęgnuje i ułatwia rozczesywanie. Wzmacnia włosy po zabiegach rozjaśniania. W składzie znajduje się cenny olej z pestek jeżyn, który stanowi naturalne bogactwo nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega 6, dzięki czemu włosy są dogłębnie odżywione i są miękkie w dotyku.
Sugerowana cena 9,00 zł
Dodatkowo składniki produktu neutralizują żółte tony włosów. Regularna pielęgnacja maska i odżywka 2 w 1 SIELANKA z serii do włosów blond i rozjaśnianych zapewnia pasmom nie tylko intensywne nawilżenie, blask i miękkość, ale również pożądany chłodny odcień blond.
Aqua, Behentrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Stearamidopropyl Dimethylamine, Rubus Fruticosus (Blackberry) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosmarinus Oficinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Arnica Montana Flower Extract, Lamium Album Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Pinus Sylvestris Bud Extract, Nasturtium Officinale Extract, Arctium Majus Root Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Tropaeolum Majus Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Allantoin, Panthenol, Citric Acid, Hydroxyacetophenone, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Cl 60730.
Jeszcze nigdy nie miałam takiego produktu, naturalny wegański skład. więcej
Agnieszka
Kraków, 28 lat
Jeszcze nigdy nie miałam takiego produktu, naturalny wegański skład.
Kasia
Wrocław, 31 lat
Jestem osobą wymagająca która również jest uczulona na różne produkty, ciężko jest mi znaleźć kosmetyki które mnie nie uczulają. Ten krem stał się moim ulubionym. Lekka konsystencja która szybko się wchłania co sprawia, że moje dłonie się nie kleją. Zapach – jak sama nazwa mówi - sielankowy.
Mirosława
Kalisz, 41 lat
Krem jest bardzo tani i bardzo dobry zarazem. Dobry skład, wygodne opakowanie i przede wszystkim porządne nawilżenie dłoni. Największy plus to to, że szybko się wchłania, więc mogę go używać w pracy (nie tłuści dokumentów). Warto spróbować.
Mirosława
Bochnia, 47 lat
Zapach i smak dzieciństwa! Nie zamienię tego produktu na żaden inny! Po użyciu tego produktu moja skóra ma nie tylko wykonany demakijaż, ale dodatkowo też nawilżenie, a wszystko za sprawą polskich składników! Szata graficzna zachęca Nas do kupienia tego produktu od pierwszego spojrzenia.
Ewelina
Szczawnica, 36 lat
Nazwa, zapach – wystarczy zamknąć oczy i przenieść się na łąkę pełna kwiatów w ciszy słuchając brzęczenia pszczół. Nazwa w 100% pasuje do produktu który prócz przeniesienia mnie w ulubione miejsce jest tak dobry.
Wiktoria
Krosno, 31 lat
Szukasz polskiego swojskiego produktu – nie musisz już tego robić. To jest to czego szukałam od dawana. Skóra jest nawilżona, przyjemnie napięta i pachnąca, dokładam jeszcze nazwę tej marki i przenoszę się na naszą polską wieś! Polecam każdemu bez zastanowienia się.
Paula
Mrągowo, 28 lat
4x TAAAAK! Biorąc prysznic, czuję się jakbym była w SPA. Zapach, skład to wszystko daje super całość.
Brak danych - odśwież stronę